Dr. Hamdi Koçer

Merhaba, Ben Dr. Hamdi Koçer. 1962'de İstanbul'un renkli sokaklarında dünyaya geldim ve Kadıköy Maarif Koleji'nde harika bir okul hayatı geçirdim. 1986'da, İstanbul Tıp Fakültesi'nden mezun olarak doktorluk hayalime adım attım ve 1991'e kadar aynı fakültede Genel Cerrahi Uzmanı olmak için eğitim aldım.

Eğitimim bittiğinde, Haydarpaşa Numune Hastanesi Organ Nakli Merkezi'nin kuruluş ve ilk nakil ameliyatları heyecanında yer aldım. Askerlik sonrası, 1993'te Kartal Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne geçtim. Burada kalmadım, dünya turuna çıktım diyebilirim! Paris'teki Paul Brousse Hastanesi'nde ve Almanya'daki Frederich Alexander Üniversitesi'nde cerrahi bilgimi genişlettim.

1998'de Sağlık Bakanlığı'ndaki görevimden ayrılarak İstanbul Cerrahi Hastanesi'nde yeni bir sayfa açtım. 10 yıl boyunca laparoskopik cerrahi ve meme kanseri cerrahisi gibi alanlarda deneyim kazandım. 2007'de, aynı bölgede Jinemed Fulya Hastanesi'nde genel cerrahi uzmanı olarak devam ettim ve burada karın duvarı fıtıklarına odaklandım.

2015'te kendi kliniğimi açarak hasta tedavi etmeye başladım. Ayrıca, Azerbaycan'da meme kanseri konusunda önemli çalışmalar yaptım. 2011-2015 arası Bakü'de düzenli olarak hastalarımı gördüm. Bakü'deki dönemim meslek hayatımın en keyifli zamanlarıydı. Şimdi Azerbaycanlı hastalarımı İstanbul'daki ofisimde ağırlıyorum.

01.jpg
02.jpg
03.jpg
04.jpg

Özellikle meme kanseri ve karın duvarı fıtığı alanlarında uzmanım. Hastalarımı Şişli'deki özel muayenehanemde görüyorum ve ameliyatlarımı VKV Amerikan Hastanesi ile Gayrettepe Florance Nightingale Hastanesi'nde yapıyorum.

Hayatımın diğer güzel yanı, evli olmam ve 18 yaşında bir kız çocuğu babası olmamdır. Bu renkli ve dolu dolu geçen meslek hayatımda her zaman öğrenmeye ve gelişmeye açığım.